Przedszkole językowe i  integracyjne

ul.Słoneczna 49

Gdynia Witomino

• Nasze przedszkole jest placówką integracyjną o profilu językowym
  • realizujemy opinie o Potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz Orzeczenia o potrzebie Kształcenia Specjalnego
  • prowadzimy zajęcia przedszkolne oraz dodatkowe w integracji
  • Prowadzimy terapie pedagogiczne, logopedyczne, rehabilitację ruchową, terapię SI- wynikające z opinii i orzeczeń

Cennik

Pakiet adaptacyjny: 7:30-12:30/12:30-17:30 790 zł

Pakiet podstawowy: 8:00-16:00 890 zł

Pakiet pełny: 7:30-17:30 990 zł

Czesne dla dzieci z orzeczeniem  ustalane indywidualnie w zależności od zaleceń terapeutycznych zawartych w orzeczeniu

Wyżywienie

Całodzienne wyżywienie 15,5 zł obejmuje:

• I śniadanie+ świeże owoce  - 1,5 zł
  • II śniadanie+ owoce -1,5 zł
  • I danie obiadowe - 5,5 zł
  • II danie obiadowe zupka - 3,5 zł
  • I deser- 1,5 zł
  • Podwieczorek (16:30)- 2 zł

English Everyday

• Nasze przedszkole jest także dwujęzyczne, a nasze zajęcia językowe skoncentrowane są na komunikacji i wykorzystaniu naturalnej zdolności Dziecka do przyswajania języka.

• Codziennie oprócz komunikacji z lektorem, prowadzimy zajęcia po angielsku metodą Naturalną, czytamy po angielsku, gramy w gry i prowadzimy zabawy w tym języku.

• Korzystamy z kolorowych zabawek, gier, pomocy stworzonych specjalnie na potrzeby zajęć. Na zajęciach korzystamy z piosenek, wierszyków , które łatwo wpadają w ucho i zapadają w pamięć.

• Dzięki tej metodzie nauki, dzieci z łatwością i bez stresu przyswajają sobie drugi język.

• Metoda Dobrego Startu
  • Czytanie Metodą Krakowską
  • Dziecięca Matematyka
  • Sensoplastyka
  • Warsztaty Psychologiczne- Trening Umiejętności Społecznych
  • Rytmika
  • Taniec
  • Gimnastyka Korekcyjna
  • English Every Day - codzienne zajęcia z j.angielskiego
  • Zajęcia Praktyczne, kulinarne, ogrodnicze i przyrodnicze
  • Teatrzyki i przedstawienia
  • wycieczki i warsztaty
  • Logopedia indywidualna
  • Terapia ręki

Własna Kuchnia

Własna Kuchnia - ekologiczna kuchnia dostarczająca naszym dzieciom zbilansowane, zdrowe posiłki,owoce i surówki, zapewniające całodzienne zapotrzebowanie dzieci na kalorie i substancje odżywcze.

Bezpieczeństwo i monitoring

• Naszą placówkę cechuje także bezpieczeństwo dzięki kontroli dostępu - systemowi umożliwiającemu wejście do przedszkola tylko uprawnionym osobom
  • Monitoring wizyjny kontrolujący pracę placówki

• Kadra