Pani Kasia - Nauczyciel Wspomagający w grupie Jeżyków, lektor j.angielskiego

13913871_1078990565487805_5648268733025783512_ojpg

Motto: Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.

Antoine De Saint-Exupery „Mały Książę”

Ukończyłam studia magisterskie na Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem zintegrowanym oraz studia podyplomowe w zakresie oligofrenopedagogiki.
Z Akademią Przedszkolaka jestem związana od wielu lat. Jest to miejsce bardzo mi bliskie, to tutaj, w wieku 20 lat rozpoczynałam swoją pracę jako nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz lektor j.angielskiego.
Jestem osobą kreatywną i pomysłową. Zależy mi, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo w moim towarzystwie. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego a uśmiechy na twarzach moich podopiecznych oraz postępy przez nich czynione są dla mnie najważniejszą nagrodą.

Moje zajęcia są zawsze bardzo pogodne, kolorowe i pełne muzyki.

Cały czas uczę się i kształcę podczas szkoleń i studiów, m.in. Metoda Dobrego Startu, Nauka czytania metoda Monterssori, Kodowanie na Dywanie, Dziecięca Matematyka, Sensopsotki i inne