Pani Karolina

Wychowawca Grupy starszej
Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Największą nagrodą jest dla mnie uśmiech podopiecznych.

Chciałabym, żeby z moją pomocą dzieci chętnie poznawały otaczający ich świat, doświadczały oraz próbowały szukać odpowiedzi na nurtujące je pytania poprzez wnioskowanie. Zależy mi na tym by przedszkolaki były samodzielne i wierzyły w swoje możliwości.
Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko - w pełni zgadzam się z tymi słowami.

Dziecko ma potrzebę odkrywania świata wszystkimi zmysłami bez ograniczeń.

Lubię dawać dzieciom przestrzeń do brudzenie się, robienia bałaganu. To je stymuluje, rozwija kreatywność i ciekawość świata. Dlatego jestem również trenerem zajęć  Sensoplastyka®.  Bałagan to moja specjalność!
Ukończyłam studia w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Swoją wiedzę poszerzyłam między innymi kursem wykorzystania bajki w procesie terapii i edukacji dzieci, przeciwdziałaniu agresji dzieci w wieku przedszkolnym oraz zajęciami z  Sensoplastyka®, które pomagają między innymi w rozwijaniu kompetencji intra- oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni oraz oparcie procesu twórczego na podejściu coachingowym.

Motto:
"Dziecko chce być dobre,